SERWIS I OBSŁUGA

 • Autoryzowany serwis BA Silesia zatrudnia 20 pracowników. Na tę grupę składają się doradcy serwisowi, mechanicy i elektrycy. Stanowią oni wysoko wykwalifikowany personel. Ich wiedza jest stale aktualizowana i wzbogacana poprzez ciągły proces planowego szkolenia prowadzonego w specjalistycznych ośrodkach szkoleniowych Land Rover.

  Serwis

   
  Pon-Pt:  8.00 - 19.00
  Sobota: 8.00 - 14.00
   
  +48 32 706 98 99
  serwis@ba-silesia.pl

 • Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne wyposażenie autoryzowanego serwisu gwarantują Państwu zadowolenie z naszych usług.

   

  Serwis Blacharsko-Lakierniczy

   
  Pon-Pt:  9.00 - 18.00
  Sobota: Nieczynne
   
  +48 32 787 33 15
  serwis@ba-silesia.pl

OFERUJEMY:

 • CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA
  CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA

  Oferujemy pełną gamę oryginalnych akcesoriów do samochodów marki Land Rover, dzięki czemu Twój samochód stanie się jeszcze bardziej praktyczny i wyróżniający się spośród innych samochodów.

  ZOBACZ AKCESORIA
 • Serwis gwarancyjny
  Serwis gwarancyjny

  Jako autoryzowany serwis, wszelkie naprawy wykonujemy w ramach gwarancji, która nie zostaje podważona - jak w przypadku naprawy wykonanej w nieautoryzowanym punkcie.
   

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 • NAPRAWY BLACHARSKO - LAKIERNICZE
  NAPRAWY BLACHARSKO - LAKIERNICZE

  Nasz Serwis blacharsko - lakierniczy jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia i profesjonalne stanowiska, tak żeby zapewnić sprawną i fachową obsługę.
   

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • SAMOCHÓD ZASTĘPCZY
  SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

  Mając na uwadze indywidualne potrzeby Klientów firma BA Silesia oferuje na czas naprawy gamę samochodów zastępczych. Oferowane przez BA Silesia samochody są objęte gwarancją i posiadają pakiet ubezpieczeń OC/AC/NW.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ