• RANGE ROVER

  RANGE ROVER

  Kwintesencja elegancji i luksusu

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

 • RANGE ROVER EVOQUE

  RANGE ROVER EVOQUE

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

 • RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  Kabriolet na każdy sezon

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany, niezwykle wszechstronny SUV klasy premium

 • NOWY DISCOVERY SPORT

  NOWY DISCOVERY SPORT

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

 • DEFENDER

  DEFENDER

  Legendarny

Program Land Rover

kontakt

+48 32 706 98 98

landrover@ba-silesia.pl

Program Land Rover


Jest nam niezmiernie miło przywitać Państwa w rodzinie Land Rovera. Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w specjalnym Programie dedykowanym Klientom, którzy dokonali zakupu samochodu w polskiej, autoryzowanej sieci dilerskiej. Aby dołączyć do Programu Land Rover wypełnij formularz zgłoszeniowy w zakładce "Rejestracja".

KORZYŚCI

Każdy Klient po zarejestrowaniu się w programie Land Rover, może korzystać ze specjalnych rabatów dedykowanych dla uczestników Dokładamy wszelkich starań, aby nasza propozycja była dla Państwa jak najbardziej atrakcyjna.

Dzięki uczestnictwie w programie Land Rover uzyskujesz:

 • Rabat w wysokości 20% na usługi serwisowe
 • Rabat 10% na części i akcesoria dostępne w Autoryzowanej Sieci Dilerów i Serwisów na terenie Polski.

*Rabaty udzielane uczestnikom programu nie łączą się z innymi obowiązującymi w danym okresie ofertami handlowymi. Udzielany rabat na części nie obejmuje elementów blacharskich oraz aktualizacji systemów nawigacji, natomiast rabat na robociznę nie obejmuje napraw blacharskich.

RejestracjaW celu prawidłowej rejestracji prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól.

Regulamin Program Land Rover1. Program Lojalnościowy zwany dalej Programem organizowany jest przez JLR Polska Sp. z o.o. zwana dalej Firmą, z siedzibą w Warszawie ul. Szyszkowa 35/37, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000176909.
2. Handlowa nazwa: Program Land Rover
3. Warunki i zasady korzystania z Programu określa niniejszy Regulamin Programu Lojalnościowego zwany dalej Regulaminem.
4. Uczestnikiem Programu może być każda osoba dokonująca zakupu samochodu marki Land Rover/Range Rover w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży (lista dilerów włączonych do działania Programu znajduje się na www.landrover.pl/program-land-rover-partnerzy ) i wprowadzonej na rynek przez oficjalnego importera JLR Polska, niezależnie od formy właścicielskiej auta i formy finansowania zakupu. Program dotyczy samochodów zakupionych w polskiej sieci dilerskiej od 01.01.2005r.
5. Uczestnictwo w programie jest dobrowolne zaś obszar działania Programu dotyczy terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
6. Potwierdzeniem uczestnictwa w Programie jest rejestracja na stronie www.landrover.pl/program-land-rover-rejestracja . Po prawidłowej rejestracji w Systemie Programu wydana zostanie Karta Uczestnictwa i przesłana na wskazany podczas rejestracji adres Uczestnika w przeciągu 14 dni. Jednocześnie rejestracja oznacza zawarcie przez Uczestnika umowy z Firmą. Poprzez zawarcie umowy obie strony przyjmują za obowiązujące we wzajemnych stosunkach warunki i przepisy wyszczególnione w niniejszym regulaminie.
7. Dane Uczestnika podane podczas rejestracji można modyfikować jedynie w formie pisemnej na podstawie wniosku przesłanego na adres Firmy. Informacje podane w formularzu Firma traktuje jako aktualne i obowiązujące dane Uczestnika.
8. Poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego Uczestnik dobrowolnie udostępnia Firmie swoje dane osobowe w związku z uczestnictwem w programie i udziela zgody na ich gromadzenie, systematyzowanie i przetwarzanie w celach operacyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Dane osobowe podlegają ochronie przewidzianej w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 101 z 2002r. poz.926 z późniejszymi zmianami).
9. Zarejestrowanie się w Programie jednoznaczne jest z akceptacją niniejszego Regulaminu. Aktualny Regulamin znajduje się na stronie www.landrover.pl/program-land-rover-regulamin
10. Firma zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie w każdym momencie funkcjonowania Programu bez informowania Uczestników oraz bez podawania przyczyny zmian.
11. Uczestnik może zrezygnować z udziału w Programie. Informacja o chęci rezygnacji musi zostać dostarczona do Firmy z zachowaniem formy pisemnej.
12. Czas trwania programu i ważność
a. Od 1 lipca 2011 roku do odwołania przez Firmę.
13. Karta Uczestnictwa przypisana jest do samochodu i wszelkie benefity wynikające z uczestnictwa w Programie dostępne są w okresie posiadania danego samochodu.
14. Sprzedaż samochodu jest równoznaczna z wystąpieniem z Programu.
15. Kolejny użytkownik samochodu zobowiązany jest do rejestracji na stronie www.landrover.pl/program-land-rover-rejestracja.
16. Aktualne uprawnienia uczestnika programu określone są na stronie http://www.landrover.pl/program-land-rover-korzyści
17. Rabaty udzielane uczestnikom programu nie łączą się z innymi obowiązującymi w danym okresie ofertami handlowymi. Udzielany rabat na części nie obejmuje elementów blacharskich oraz aktualizacji systemów nawigacji, natomiast rabat na robociznę nie obejmuje napraw blacharskich.
18. Korzystanie z aktualnej oferty rabatowej i usługowej u Partnerów Programu zgodnie z informacjami na stronie www.landrover.pl/program-land-rover-partnerzy
19. Reklamacje co do przebiegu Programu mogą być zgłaszane Firmie wyłącznie z zachowaniem formy pisemnej na adres siedziby handlowej Firmy.
20. Reklamacje rozpatrywane są przez Firmę w terminie 21 dni od dnia doręczenia pisma.
21. Decyzja Firmy w przedmiocie reklamacji jest ostateczna i wiążąca. Uczestnik Programu zostanie poinformowany o decyzji z zachowaniem formy pisemnej na adres podany podczas rejestracji.
22. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z Programem będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby Firmy.
23. Prawa i obowiązki Firmy i Uczestników Programu określone są wyłącznie w niniejszym Regulaminie oraz obowiązujących przepisach prawa.

British Automotive Silesia

ul. Lotnisko 81
40-271 Katowice
Polska

Telefon

+48 32 706 98 98

E-mail

landrover@ba-silesia.pl

Godziny otwarcia

Salon Serwis Części
Poniedziałek-Piątek 9.00-18.00 8.00-19.00 9.00-18.00
Sobota 9.00-14.00 8.00-14.00 nieczynne
Niedziela nieczynne nieczynne nieczynne

ul. Lotnisko 81 40-271 Katowice