TOP

  KLUCZOWE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

  • WSZECHSTRONNIE DOSKONAŁY
   WSZECHSTRONNIE DOSKONAŁY

   Legendarna wszechstronność kabiny Discovery jest uwydatniona poprzez łatwo konfigurowalne, opcjonalne 7-osobowe wnętrze o niespotykanym komforcie z mnóstwem schowków i sprytnie wykorzystaną przestrzenią. System inteligentnego składania foteli pozwala na dowolną konfigurację siedzeń w drugim i trzecim rzędzie używając przełączników zlokalizowanych w bagażniku, na głównym ekranie dotykowym lub zdalnie za pomocą twojego smartfona.

  • ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA
   ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

   Najnowsze technologie z dziedziny multimediów dostarczają najwyższego poziomu możliwości, łączności i informacji. Poczynając od systemów audio firmy Meridian™ poprzez innowacyjne systemy multimedialne jak InControl Touch Pro, kończąc na genialnych systemach wspomagających jazdę, parkowanie i holowanie. Cały świat w zasięgu ręki!

  • BEZKONKURENCYJNY W SWOJEJ KLASIE
   BEZKONKURENCYJNY W SWOJEJ KLASIE

   Nowy Discovery to nie tylko nowoczesny "SUV", albowiem potrafi znacznie więcej - świetnie radzi sobie nawet w najtrudniejszym terenie. Jego zdolność holowania na poziomie 3500 kg oraz systemy wspomagające jazdę pozwalają być mu o duży krok przed rywalami. Zoptymalizowana geometria w połączeniu z unikalnymi technologiami marki Land Rover zapewniają, że dostarcza zdecydowanie najlepsze możliwości terenowe w swojej klasie.

  Design

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  TECHNOLOGIA

  MOŻLIWOŚCI

  OSIĄGI