• RANGE ROVER

  RANGE ROVER

  Kwintesencja elegancji i luksusu

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

 • RANGE ROVER EVOQUE

  RANGE ROVER EVOQUE

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

 • RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  Kabriolet na każdy sezon

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany, niezwykle wszechstronny SUV klasy premium

 • NOWY DISCOVERY SPORT

  NOWY DISCOVERY SPORT

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

 • DEFENDER

  DEFENDER

  Legendarny

DEFENDER

Niezastąpiony w najtrudniejszych zadaniach w najtrudniejszym terenie

Defender

Land Rover Defender to niezwykłe połaczenie wszechstronności, surowości oraz niezwykłych możliwości w jednej pozornie prostej konstrukcji. Tak samo niezawodny w mieście jak i głębokiej amazońskiej dżungli.

Wytrzymałość modelu Defender jest już legendarna. Składa się na nią nie tylko prosta wytrzymała konstrukcja lecz również wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz akcesoriów. W tym modelu wytrzymały jest za równo błotnik jak i akesoryjna drabinka do wchodzenia na dach.

Stały napęd wszystkich czterech kół z centralnym mechanizmem różnicowym rozdzielającym napęd stale w równym podziale między osiami zapewniając maksimum trakcji w każdej sytuacji.

Defender dostępny jest w ośmiu głównych typach nadwozi oraz trzech rozstawach osi. Bardzo szeroki zestaw akcesoriów to dalsza możliwość personalizacji.

Dowiedz się więcej

Kontakt

+48 32 706 98 98

landrover@ba-silesia.pl

HARD TOP

Dostępny w wariancie 90 oraz 110, Defender Hard Top oferuje funkcjonalność oraz pełne bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Pick Up

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują komfortu i kompletnego odizolowania kabiny od przestrzeni ładunkowej. Single Cab Pick Up dostępny jest zarówno w rozstawie 90 jak i 110.

Station Wagon

Dostępny z rozstawem osi 90 i 110. Cztery siedzenia dla wersji 90 i pięć lub siedem dla wersji 110. Składany tylny rząd siedzeń w wersji pięcioosobowej umożliwia uzyskanie większej przestrzeni bagażowej.

Utility Wagon

Wersja Utility Wagon łączy zalety bezpiecznej przestrzeni ładunkowej z kabiną dla pięciu osób.

Double Cab Pick Up

Pięciomiejscowy. Osobna kabina dla ładunku i dla pasażerów. Wymiary takie jak Station Wagon. Uniwersalny samochód terenowy

Chassis Cab

Niezwykle silne podwozie, dostępne w dwóch różnych rozstawach osi - 110 i 130.

Konstrukcja podwozia nadaje się również do adaptacji specjalistycznej.

Double Cab Chassis

Niezwykle silne podwozie, dostępne w dwóch różnych rozstawach osi - 110 i 130.

Konstrukcja podwozia nadaje się również do adaptacji specjalistycznej. Podwójna kabina.

High Capacity Pick Up

Wersja 110 High Capacity Pick Up, ma zdolność do radzenia sobie z dużą ilością nieporęcznych przedmiotów, dzięki swojej przestrzeni bagażowej, która jest zarówno szersza i dłuższa niż standardowo oraz posiada tylną klapę pełnej szerokości. Najbardziej specyficzne ładunki mogą być przewożone w trudnym terenie, podczas gdy kierowca i pasażerowie w kabinie mogą odpocząć w komfortowych warunkach.

Double Cab HCPU

Wersja 110 High Capacity Pick Up, ma zdolność do radzenia sobie z dużą ilością nieporęcznych przedmiotów, dzięki swojej przestrzeni bagażowej, która jest zarówno szersza i dłuższa niż standardowo oraz posiada tylną klapę pełnej szerokości. Wersja z podwójną kabiną.