• RANGE ROVER

  RANGE ROVER

  Kwintesencja elegancji i luksusu

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

 • RANGE ROVER EVOQUE

  RANGE ROVER EVOQUE

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

 • RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  Kabriolet na każdy sezon

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany, niezwykle wszechstronny SUV klasy premium

 • NOWY DISCOVERY SPORT

  NOWY DISCOVERY SPORT

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

 • DEFENDER

  DEFENDER

  Legendarny

5 lat gwarancji

5-LETNIA GWARANCJA

Jesteśmy dumni z jakości naszych samochodów oraz technologii stosowanych przez Land Rover. Spełniając oczekiwania naszych Klientów, wprowadzamy dodatkową dwuletnią gwarancję o nazwie:

GWARANCJA PLUS*

Obecnie podstawowa gwarancja samochodów Land Rover obejmuje 3 lata lub 100 000 km eksploatacji samochodu z możliwością bezpłatnego rozszerzenia w ramach Gwarancji PLUS powiększa na kolejne dwa lata z ograniczeniem 150 000 km.

Gwarancja Plus obejmuje wszystkie części i podzespoły objęte oryginalnie 36-miesięczną Gwarancją Podstawową. Tym samym Gwarancja Plus jest pełnym przedłużeniem gwarancji fabrycznej.

Gwarancja Plus oferowana jest przez Generalnego Importera bezpłatnie do pojazdów marek Land Rover oraz Range Rover sprzedanych od dnia 1 sierpnia 2011 roku, które zostaną zarejestrowane w Polsce, za wyjątkiem pojazdów objętych Gwarancją Podstawową, pojazdów kupowanych do celów sportowych, z przeznaczeniem do nauki jazdy, wynajmu krótkoterminowego, odpłatnego przewozu osób (np. taxi) oraz zakupionych przez służby ratunkowe i publiczne. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Szczegóły u autoryzowanych dilerów.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie pięcioletniego okresu gwarancyjnego przyczyni się do zapewnienia Państwu pełnej radości z jazdy samochodami naszych marek oraz całkowitej satysfakcji od chwili zakupu aż do chwili sprzedaży auta. Chcemy bowiem, aby w przyszłości, w chwili wymiany samochodu na nowy, mogli Państwo dzięki Gwarancji Plus łatwo i atrakcyjnie sprzedać posiadany samochód.

-Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oświadczenia gwarancyjnego ani oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Szczegóły dotyczące warunków udzielenia gwarancji dostępne są u autoryzowanych dilerów.

Kontakt